Nesedí Vám veľkosť, ktorú ste si kúpili alebo chcete tovar vrátiť lebo s tovarom nie ste spokojný?

Nevadí! Jediné čo treba urobiť je postupovať podľa podmienok vrátenia alebo výmeny tovaru. V prípade vrátenia tovaru Vám peniaze do 14 dní vrátime na Váš účet.

Podmienky vrátenia alebo výmeny tovaru:

  • Výmena aj vrátenie tovaru je možná do 14 dní odo dňa prevzatia zásielky.
  • Vrátený tovar nesmie byť poškodený, znečistený, vypraný, zmenený alebo opotrebovaný, odporúčame vrátiť v nepoškodenom originálnom obale.
  • Nevyhnutnou podmienkou je, aby všetky etikety a štítky boli neporušené a pripevnené na tovare.
  • Ak dôjde medzičasom k zmene ceny tovaru, cenový rozdiel Vám nebude účtovaný ako nedoplatok, ani vrátený ako preplatok. 

Postup vrátenia alebo výmeny tovaru: 

1. Vyplňte Formulár pre vrátenie alebo výmenu tovaru, ktorý nájdete na zadnej strane faktúry. Na formulári označte či požadujete výmenu veľkosti alebo žiadate vrátenie kúpnej ceny.

2. Tovar spolu s vyplneným formulárom zabaľte a pošlite späť na našu adresu. Zásielku odporúčame poslať ako balík na adresu. Neposielajte tovar na DOBIERKU. V takomto prípade tovar nebude prevzatý!

3. Odporúčame urobiť si a uschovať kópiu faktúry. 

Adresu pre vrátenie tovaru nájdete TU.

4. Po prijatí zásielky Vám odošleme požadovanú veľkosť kuriérom alebo ako balík cez Slovenskú Poštu. Za odoslanie náhrady neúčtujeme poštovné náklady.

5. Náklady na zaslanie tovaru naspäť predávajúcemu hradí spotrebiteľ.

6. Odporúčame tovar vhodne zabaliť a uchovať si doklad o jeho odoslaní - za poškodený alebo stratený tovar predávajúci nepreberá zodpovednosť.

7. V prípade, že vraciate celú objednávku, bude Vám vrátená celá čiastka vrátane poštovného.